Blu-ray Filmy
Databáze | filmy na Blu-ray Disc | koncerty | Blu-ray obaly | popisy | názory

Blu-ray Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   DVD : DVDfilmy.cz   TV : Superstar   V kině : Filmy v kinech   Prodej : Blu-ray Filmy
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit
Filmy řazeny abecedně

Želvy Ninja kolekce 1.-2. (3Blu-ray 3D+2D)

Želvy Ninja kolekce 1.-2. (3Blu-ray 3D+2D) Žánr: Dobrodružný
Blu-ray film: Želvy Ninja kolekce 1.-2. (3Blu-ray 3D+2D)


Kolekce obsahuje:Želvy Ninja (2Blu-ray 3D+2D)(Teenage Mutant Ninja Turtles)2014 / Akční, Fantasy, Sci-Fi, Dobrodružný, Komedie / 101 minut / USAMáte před sebou nonstop akci a zábavou nabitý trhák, ve kterém jsou Želvy Ninja ještě ohromnější a lepší než kdy dřív. Když má New York trable, tihle čtyři bratři, ninja bojovníci a blázni do pizzy ho zachrání.To vše s pomocí odhodlané reportérky.... (více)Želvy Ninja 2. (Blu-ray 3D)(Teenage Mutant Ninja Turtles: Out Of The Shadows)2016 / Akční, Fantasy, Sci-Fi, Dobrodružný, Komedie / 112 minut / USAOblíbení želví pojídači pizzy Michelangelo, Donatello, Leonardo a Raphael jsou zpátky v akčním dobrodružství „zábavném od začátku až do konce.“ (Brian Medina, MOVIEPILOT.com )Zlosyn Trhač unikne z vězení,.... (více)


Želvy Ninja kolekce 1.-2. (2Blu-ray)

Želvy Ninja kolekce 1.-2. (2Blu-ray) Žánr: Dobrodružný
Blu-ray film: Želvy Ninja kolekce 1.-2. (2Blu-ray)


Kolekce obsahuje:Želvy Ninja (Blu-ray)(Teenage Mutant Ninja Turtle)2014 / Akční, Fantasy, Sci-Fi, Dobrodružný, Komedie / 101 minut / USAMáte před sebou nonstop akci a zábavou nabitý trhák, ve kterém jsou Želvy Ninja ještě ohromnější a lepší než kdy dřív. Když má New York trable, tihle čtyři bratři, ninja bojovníci a blázni do pizzy .... (více)Želvy Ninja 2 (Blu-ray)(Teenage Mutant Ninja Turtles: Out Of The Shadows)2016 / Dobrodružný / 112 minut / USAOblíbení želví pojídači pizzy Michelangelo, Donatello, Leonardo a Raphael jsou zpátky v akčním dobrodružství „zábavném od začátku až do konce.“ (Brian Medina, MOVIEPILOT.com )Zlosyn Trhač unikne z vězení, spojí se se svými kumpány.... (více)


Želvy Ninja 2. (Blu-ray 3D)

Želvy Ninja 2. (Blu-ray 3D) Žánr: Dobrodružný
Blu-ray film: Želvy Ninja 2. (Blu-ray 3D)


Oblíbení želví pojídači pizzy Michelangelo, Donatello, Leonardo a Raphael jsou zpátky v akčním dobrodružství „zábavném od začátku až do konce.“ (Brian Medina, MOVIEPILOT.com )Zlosyn Trhač unikne z vězení, spojí se se svými kumpány Bebopem a Rocksteadym a spřádá ďábelský plán na ovládnutí světa. Želvy se tak znovu ocitají po boku novinářky April O`Neillové a na pomoc si berou rebela Caseyho Jonese. Jen tak se mohou postavit hrozbě ze všech největší: nechvalně známému Krangovi!


seznamka

Želvy Ninja 2 (Blu-ray)

Želvy Ninja 2 (Blu-ray) Žánr: Dobrodružný
Blu-ray film: Želvy Ninja 2 (Blu-ray)


Oblíbení želví pojídači pizzy Michelangelo, Donatello, Leonardo a Raphael jsou zpátky v akčním dobrodružství „zábavném od začátku až do konce.“ (Brian Medina, MOVIEPILOT.com )Zlosyn Trhač unikne z vězení, spojí se se svými kumpány Bebopem a Rocksteadym a spřádá ďábelský plán na ovládnutí světa. Želvy se tak znovu ocitají po boku novinářky April O`Neillové a na pomoc si berou rebela Caseyho Jonese. Jen tak se mohou postavit hrozbě ze všech největší: nechvalně známému Krangovi!


Želvy Ninja 2 (2Blu-ray 3D+2D) - steelbook

Želvy Ninja 2 (2Blu-ray 3D+2D) - steelbook Žánr: Dobrodružný
Blu-ray film: Želvy Ninja 2 (2Blu-ray 3D+2D) - steelbook


Oblíbení želví pojídači pizzy Michelangelo, Donatello, Leonardo a Raphael jsou zpátky v akčním dobrodružství „zábavném od začátku až do konce.“ (Brian Medina, MOVIEPILOT.com )Zlosyn Trhač unikne z vězení, spojí se se svými kumpány Bebopem a Rocksteadym a spřádá ďábelský plán na ovládnutí světa. Želvy se tak znovu ocitají po boku novinářky April O`Neillové a na pomoc si berou rebela Caseyho Jonese. Jen tak se mohou postavit hrozbě ze všech největší: nechvalně známému Krangovi!


Železný obr: Režisérská verze (Blu-ray)

Železný obr: Režisérská verze (Blu-ray) Původní název: Iron Giant: Director´s Cut
Hrají: Jennifer Aniston, Harry Connick, Jr., Vin Diesel, James Gammon, Cloris Leachman, Christopher McDonald, John Mahoney, Eli Marienthal, M. Emmet Walsh, Oliver M. Johnston Jr., Rodger Bumpass, Bill Farmer, Brian Tochi, Bob Bergen, Frank Thomas,
Režie: Brad Bird
Žánr: Animovaný
Blu-ray film: Železný obr: Režisérská verze (Blu-ray)


Železný obr, držitel devíti cen Annie, remasterovaný a bohatší o dvě zbrusu nové scény zamýšlené už pro prvotní uvedení filmu, vypráví příběh jednoho nečekaného přátelství mezi mimozemským robotem (nadaboval Vin Diesel) a neústupným chlapcem Hogarthem (namluvil Eli Marienthal). Konspirace všech hrdinů včetně životem zkoušené chlapcovy matky (hlas jí propůjčila Jennifer Aniston), paranoidního vládního agenta (namluvil Christopher McDonald) a dobrosrdečného umělce (namluvil Harry Connick Jr.) dělá ze snímku Brada Birda Železný obr kolosálně fantastické dobrodružství.


Šéfka

Šéfka Původní název: Boss
Hrají: Melissa McCarthy, Peter Dinklage, Kristen Bell, Kathy Bates
Režie: Ben Falcone
Žánr: Komedie
Blu-ray film: Šéfka


Film Šéfka vychází v distribuci Bontonfilm.


X-Men: Apokalypsa

X-Men: Apokalypsa Původní název: X-Men: Apocalypse
Hrají: Jennifer Lawrence, Oscar Isaac, Nicholas Hoult, Michael Fassbender, James McAvoy
Režie: Bryan Singer
Žánr: Sci-fi & fantasy
Blu-ray film: X-Men: Apokalypsa


Film X-Men: Apokalypsa vychází v distribuci Bontonfilm.


Vinyl 1. série 4BD

Vinyl 1. série 4BD Původní název: Vinyl Season 1
Hrají: Bobby Cannavale, Olivia Wilde, Ray Romano, Ato Essandoh, Max Casella, P.J. Byrne, J.C. MacKenzie, Birgitte Hjort Sorensen, Juno Temple, Jack Quaid, Paul Ben-Victor, Andrew Dice Clay, Robert Funaro, Joe Caniano, Madison McKinley, Maria Di An
Režie: Martin Scorsese, Allen Coulter, Mark Romanek, S.j. Clarkson, Peter Sollett, Nicole Kassell, Jon S. Baird, Carl Franklin
Žánr: Seriál
Blu-ray film: Vinyl 1. série 4BD


VINYL z dílny držitele* Oscara® režiséra Martina Scorseseho, Micka Jaggera a Terence Wintera se vrací do 70. let 20. století, kdy hudebním světem hýbal sex a drogy. Závratnou jízdu krajinou amerického hudebního průmyslu na úsvitu punku, disko hudby a hip hopu sledujeme očima newyorského hudebního producenta Richieho Finestry (Bobby Cannavale, cena Emmy® za Impérium-Mafie v Atlantic City), který se snaží oživit svou značku a udržet svůj osobní život pod kontrolou.Epizody: 1. PilotNámět Rich Cohen and Mick Jagger and Martin ScorseseTelevizní scénář Terence Winter a George MastrasRežie Martin Scorsese2. Ještě jednou včerejšekScénář Terence WinterRežie Allen Coulter3. Šeptaná tajemstvíScénář Jonathan Tropper a Debora Cahn and Adam RappRežie Mark Romanek4. RaketaScénář Debora CahnRežie S. J. Clarkson5. He in Racist FireScénář Adam RappRežie Peter Sollett6. CycloneScénář Carl Capotorto and Erin Cressida WilsonRežie Nicole Kassel7. Král a jáScénář David MatthewsRežie Allen Coulter8. E. A. B.Scénář Riccardo DiLoreto and Michael MitnickRežie Jon S. Baird9. Královna rock`n`rolluScénář Debora CahnRežie Carl Franklin10. AlibiScénář Terence WinterRežie Allen Coulter* Jak se točil Vinyl: Návrat do 70. let (prodloužená verze)* Audio komentář Bobbyho Cannavalea, Olivie Wilde, Terence Wintera a dalších* Průvodce epizodami


V zajetí démonů 2 (Blu-ray)

V zajetí démonů 2 (Blu-ray) Žánr: Horor
Blu-ray film: V zajetí démonů 2 (Blu-ray)


Stejně jako ve snímku V zajetí démonů účinkují v rolích Lorraine a Eda Warrenových kandidátka na Oscara® Vera Farmiga a Patrick Wilson. Manželé pomáhají osamělé matce, která vychovává své čtyři děti v domě zamořeném zákeřnými démony. Případ Enfield Haunting, považovaný za anglickou obdobu Amityville, je nejlépe zdokumentovaným případem v historii paranormálních jevů. Seznamte se pravdivými souvislostmi události, která šokovala svět.


Umučení Krista (Blu-ray)

Umučení Krista (Blu-ray) Původní název: Passion of the Christ
Žánr: drama
Blu-ray film: Umučení Krista (Blu-ray)


Film Mela Gibsona nás zavádí do Jeruzaléma v době před více než 2000 lety a nebývale působivou, místy až šokující formou popisuje posledních dvanáct hodin života Ježíše Nazaretského (James Caviezel) před jeho ukřižováním na hoře Golgota.Umučení Krista získalo tři nominace na Oscara®.


Trainspotting

Trainspotting Hrají: Kevin McKidd, Ewan McGregor, Kelly MacDonald, Robert Carlyle, Ewen Bremner, Jonny Lee Miller
Režie: Danny Boyle
Žánr: Drama
Blu-ray film: Trainspotting


Film Trainspotting (Protagonist) vychází v distribuci Bontonfilm.


To (Blu-ray)

To (Blu-ray) Původní název: Stephen Kings´It
Režie: Tommy Lee Wallace
Žánr: Horor
Blu-ray film: To (Blu-ray)


Říjen 1957. „To“ se probouzí a městečko Derry ve státě Maine už nikdy nebude jako dřív. Stephen King vdechl život ztělesnění veškerých dětských fóbií a obav a vystavil sedm dětí zlovolné síle, která na sebe bere nejrůznější podoby včetně klaunské tváře. Děsivý klaun (Tim Curry) žije v městské kanalizaci, odkud se vydává lovit a zabíjet. O mnoho let později se ti, kdo přežili, jako dospělí vrací skoncovat s další vlnou jeho bezuzdného vraždění – už jednou provždy.


Správní chlapi (Blu-ray)

Správní chlapi (Blu-ray) Žánr: Kriminální
Blu-ray film: Správní chlapi (Blu-ray)


Aby vyřešili zločin století, musí na to jít jako správní chlapi 70. léta v Los Angeles. Ranař Jackson Healy (Russell Crow) a "nejhorší detektiv na světě" Holland March (Ryan Gosling) se dají dohromady, aby vypátrali pohřešovanou dívku a přitom sejmuli pár záporáků. Zatímco si budete lámat hlavu, kdo je vrah, na plátně se budou lámat kosti i rekordy v neuvěřitelných náhodách. Parťácká komedie v režii Shanea Blacka (Iron Man 3) je "chytrá, sexy a neuvěřitelně vtipná". (Gino Salomone, FOX-TV)


Sousedi 2

Sousedi 2 Původní název: Neighbors 2: Sorority rising
Hrají: Chloë Grace Moretz, Lisa Kudrow, Selena Gomez, Dave Franco, Zac Efron, Rose Byrne, Seth Rogen
Režie: Nicholas Stoller
Žánr: Komedie
Blu-ray film: Sousedi 2


Film Sousedi 2 vychází v distribuci Bontonfilm.


Prokletí Salemu (Blu-ray)

Prokletí Salemu (Blu-ray) Původní název: 1979)
Hrají: David Soul, James Mason, Lance Kerwin, Bonnie Bedelia, Lew Ayres, George Dzundza, Elisha Cook Jr., Ed Flanders, Clarissa Kaye-Mason, Geoffrey Lewis, Kenneth McMillan, Fred Willard, Marie Windsor, Reggie Nalder, Barbara Babcock, Bonnie Bartl
Režie: Tobe Hooper
Žánr: Horor
Blu-ray film: Prokletí Salemu (Blu-ray)


Zlověstné události svedou dohromady spisovatele (David Soul) fascinovaného starobylým domem na kopci, uhlazeného obchodníka se starožitnostmi (James Mason), jehož znalosti sahají daleko za staré harampádí a antikvářova záhadného bledého „společníka“ (Reggie Nalder) v Prokletí Salemu. Drastický horor, při kterém tuhne krev v žilách, podle Kingova románu natočil Tobe Hooper (Poltergeist).


Pacific Rim - Útok na Zemi (2Blu-ray UHD+BD)

Pacific Rim - Útok na Zemi (2Blu-ray UHD+BD) Žánr: Sci-fi
Blu-ray film: Pacific Rim - Útok na Zemi (2Blu-ray UHD+BD)


Když se z moře vyhrnou oddíly mimozemských nestvůr Kaiju, rozpoutá se válečné peklo. Lidé pošlou do protiútoku nové zbraně Jaegers v podobě obřích robotů ovládaných dvěma piloty zároveň. Bohužel se zdá, že proti Kaiju jsou roboti také téměř bezmocní. Lidstvo stojí na pokraji porážky a nezbývá mu než spoléhat na posádku zastaralého Jaegera složenou z vysloužilého pilota a nezkušeného nováčka. Dva nepravděpodobní hrdinové se stávají poslední nadějí před hrozící apokalypsou.


Oslněni sluncem (Blu-ray)

Oslněni sluncem (Blu-ray) Žánr: Drama
Blu-ray film: Oslněni sluncem (Blu-ray)


Slavná rocková hvězda Marianne (Tilda Swinton) tráví poklidnou dovolenou na slunečném ostrově v Itálii se svým partnerem Paulem (Matthias Schoenaerts). Idyla je narušena nečekaným příjezdem jejího starého přítele Harryho (Ralph Fiennes) a jeho okouzlující dcery Penelope (Dakota Johnson). Radost z příjemného setkání se pomalu mění v atmosféru plnou skrytých vášní, nedůvěry, podezírání a žárlivosti...


Oheň (Blu-ray)

Oheň (Blu-ray) Původní název: Backdraft
Hrají: Kurt Russell, William Baldwin, Robert De Niro, Donald Sutherland, Jennifer Jason Leigh, Scott Glenn, Rebecca De Mornay, Jason Gedrick, J. T. Walsh, Robert Swan, Clint Howard, W. Earl Brown, Irma P. Hall, Jack McGee, Dan Tullis Jr., David Cr
Režie: Ron Howard
Žánr: Akční
Blu-ray film: Oheň (Blu-ray)


Od oscarového® režiséra Rona Howarda, Oheň je strhující, emocemi nabitý thriller o nebezpečném životě profesionálních hasičů. Kurt Russell a William Baldwin jsou dva znesváření bratři, pracující podle rodinné tradice jako hasiči v Chicagu. Když se objeví podivné série požárů, které spojuje stejný žhářský rukopis, jsou bratři donuceni dát své spory stranou a věnovat se jejich vyřešení.Scott Glenn, Jennifer Jason Leigh, Rebecca De Mornay, Donald Sutherland a Robert De Niro také září v tomto kritiky uznávaném napínavém příběhu, který byl mimojiné nominován na Oscara® v kategoriích Nejlepší vizuální efekty a Nejlepší zvuk.


Lovec: Zimní válka 3D

Lovec: Zimní válka 3D Původní název: Huntsman Winters War
Hrají: Jessica Chastain, Chris Hemsworth, Nick Frost, Sam Claflin, Emily Blunt, Charlize Theron
Režie: Cedric Nicolas-Troyan
Žánr: Fantasy, Drama, Akční, Dobrodružný
Blu-ray film: Lovec: Zimní válka 3D


Film Lovec: Zimní válka 3D vychází v distribuci Bontonfilm.


Letiště (1970) (Blu-ray)

Letiště (1970) (Blu-ray) Původní název: 1970)
Hrají: Burt Lancaster, Dean Martin, Jean Seberg, Jacqueline Bisset, George Kennedy, Helen Hayes, Van Heflin, Maureen Stapleton, Barry Nelson, Dana Wynter, Lloyd Nolan, Barbara Hale, Gary Collins, Jessie Royce Landis, John Findlater, Whit Bissell,
Režie: Henry Hathaway, George Seaton
Žánr: Drama
Blu-ray film: Letiště (1970) (Blu-ray)


Burt Lancaster a Dean Martin stojí v čele hvězdně obsazeného katastrofického filmu producenta Rosse Huntera, za který Helen Hayes dostala svého druhého Oscara®. Řídící letového provozu Mel Bakersfeld (Lancaster) ze Země řeší nejen problémy se svojí milenkou (Jean Seberg) a manželkou (Dana Wynter), ale hlavně s právě zuřící sněhovou bouří na letišti s jejímiž následky mu vydatně pomáhá svérazný mechanik (George Kennedy). Ve vzduchu musí kapitán Vern Demerest (Martin) společně se svojí přítelkyní, těhotnou letuškou (Jacqueline Bisset), udržet kontrolu nad svým boeingem 707, protože má na palubě černou pasažérku (Hayes) a maniaka vyhrožujícího odpálením bomby (Van Heflin). Často napodobovaný, ale stále nedostižitelný film. Autorem scénáře podle úspěšného bestselleru Arthura Haileyho je držitel Oscara ® George Seaton.


Kosti a skalp (Blu-ray)

Kosti a skalp (Blu-ray) Původní název: Bone Tomahawk
Hrají: Kurt Russell, Patrick Wilson, Matthew Fox, Richard Jenkins, Lili Simmons, Evan Jonigkeit, David Arquette, Fred Melamed, Sid Haig, Maestro Harrell, James Tolkan, Kathryn Morris, Zahn McClarnon, Michael Emery, Jeremy Tardy, Michael Paré, Sean
Režie: S. Craig Zahler
Žánr: Western
Blu-ray film: Kosti a skalp (Blu-ray)


Divoký západ. Městečko Bright Hope, stojící uprostřed ničeho, zatím vytrhávala z jeho ospalosti pouze loupežná přepadení. Tuto „idylu“ ovšem velice rázně utnou příslušníci indiánského kmene, kteří unesou půvabnou Samanthu. Nejedná se totiž o kmen tradiční, nýbrž… kanibalský. A také notně vyhládlý. Místní muži dávají dohromady ne právě klasickou záchrannou výpravu v čele s šerifem Franklinem Huntem (Kurt Russell), která musí za každou cenu Samanthu vysvobodit dřív, než si na ní divoši začnou pochutnávat. Krutost jejich protivníků je však mnohem větší, než si kdo dokázal představit, a jejich mise je v čím dál větším ohrožení.


Kniha džunglí (Blu-ray)

Kniha džunglí (Blu-ray) Původní název: The Jungle Book
Hrají: Neel Sethi, Hannah Tointon, Ritesh Rajan, Sara Arrington
Režie: Jon Favreau
Žánr: Dobrodružný
Blu-ray film: Kniha džunglí (Blu-ray)


Výpravný dobrodružný příběh o Mauglím, lidském mláděti vychovaném vlčí smečkou, v režii Jona Favreaua (Iron Man). Mauglí musí opustit jediný domov, jaký kdy poznal, a vydává se na podmanivou cestu plnou poznání. V originálním znění uslyšíte hvězdy jako jsou Bill Murray, Ben Kingsley nebo Scarlett Johansson.


Kniha džunglí (2Blu-ray 3D+2D)

Kniha džunglí (2Blu-ray 3D+2D) Původní název: The Jungle Book
Hrají: Neel Sethi, Hannah Tointon, Ritesh Rajan, Sara Arrington
Režie: Jon Favreau
Žánr: Dobrodružný
Blu-ray film: Kniha džunglí (2Blu-ray 3D+2D)


Výpravný dobrodružný příběh o Mauglím, lidském mláděti vychovaném vlčí smečkou, v režii Jona Favreaua (Iron Man). Mauglí musí opustit jediný domov, jaký kdy poznal, a vydává se na podmanivou cestu plnou poznání. V originálním znění uslyšíte hvězdy jako jsou Bill Murray, Ben Kingsley nebo Scarlett Johansson.


Jupiter vychází (2Blu-ray UHD+BD)

Jupiter vychází (2Blu-ray UHD+BD) Žánr: Sci-fi
Blu-ray film: Jupiter vychází (2Blu-ray UHD+BD)


Jupiter Jones (Kunis) přišla na svět pod noční oblohou a hvězdná znamení jí tenkrát předpověděla osud hrdinky. Nyní již dospělá Jupiter sní o hvězdách, ale probouzí se do drsné reality uklízečky toalet a nekonečné série neúspěchů. Jenže pak se na Zemi objeví geneticky upravený bývalý armádní lovec Caine (Tatum) a pustí se do jejího sledování. Dávné proroctví se začne pomalu naplňovat – díky své genetické výbavě je Jupiter předurčena převzít neobvyklé dědictví, které by mohlo ovlivnit rovnováhu v celém vesmíru.


Jak přežít single (Blu-ray)

Jak přežít single (Blu-ray) Původní název: How to be Single
Hrají: Dakota Johnson, Alison Brie, Leslie Mann, Rebel Wilson, Damon Wayans Jr., Carla Quevedo, Jake Lacy, Jason Mantzoukas, Nick Bateman, Nicholas Braun, Anders Holm, Tuesday Knight, Ashley Blankenship, Marko Caka, Charlotte Kirk
Režie: Christian Ditter
Žánr: Komedie
Blu-ray film: Jak přežít single (Blu-ray)


Existuje správný způsob, jak být single, špatný způsob, jak být single a pak je tu ještě… Alice. A Robin. Lucy. Meg. Tom. David. New York je plný osamělých srdcí hledajících vhodný protějšek za účelem láskyplného vztahu, flirtu nebo něčeho mezi tím. A všichni nezadaní mají společné to, že se někde mezi provokativním laškováním a známostmi na jednu noc musí naučit, jak přežít single ve světě plném proměnlivých definic lásky. Vyspat se s kdekým ve městě, které nikdy nespí, ještě nikdy nebyla taková zábava.


Hříšný tanec (Blu-ray)

Hříšný tanec (Blu-ray) Žánr: Romantický
Blu-ray film: Hříšný tanec (Blu-ray)


Píše se rok 1963 a sedmnáctiletá dívka Frances Houseman, přezdívaná Baby (Jennifer Grey), přijíždí se svými rodiči a sestrou strávit léto v horském hotelu. Tady se Frances, dosud poslušná dcera, seznámí nejen s divokým rytmem tance, který je považován za hříšný, ale také se sympatickým tanečním instruktorem Johnnym Castlem (Patrick Swayze). A když se Johnnyho taneční partnerka Penny nemůže se zúčastnit taneční soutěže v sousedním hotelu, souhlasí Johnny, že vystoupí s Baby. Začne s ní na vystoupení intenzivně cvičit. Společné hodiny tance je sblíží natolik, že jejich vztah přeroste v lásku. Opravdovost jejich citů však musí projít řadou těžkých zkoušek. A to nejen na tanečním parketě, ale především v ovzduší konzervativní morálky, která jejich vztahu nepřeje.


Goldfinger Steelbook

Goldfinger Steelbook Hrají: Shirley Eaton, Sean Connery, Honor Blackman, Gert Frobe
Režie: Guy Hamilton
Žánr: Akční
Blu-ray film: Goldfinger Steelbook


BOND vyšetřuje podivné machinace multimilionáře GOLDFINGERA který plánuje operaci mající za cíl zničit ekonomiku USA Plán je ďábelský pomocí nervového plynu zavraždit tísíce vojáků střežících zlatý poklad USA ve Fort Knox poté v jeho blízkosti odpálit atomovou bombu a zamořit tak veškeré zlato na příštích padesát let Málokterý zločinec na světě dokáže se zlatem to čeho je schopen Auric GOLDFINGER Zároveň nesnese aby mu stál kdokoli v cestě JAMES BOND mu sice překazí partičku karet ale žena kterou donutil aby mu pomohla zemře AGENT 007 nemá při honičce s GOLDFINGEREM šanci


Fakjů pane učiteli 2

Fakjů pane učiteli 2 Původní název: Fack ju Göhte 2
Hrají: Jana Pallaske, Elyas MBarek, Karoline Herfurth, Katja Riemann
Režie: Bora Dagtekin
Žánr: Komedie
Blu-ray film: Fakjů pane učiteli 2


Film Fakjů pane učiteli 2 vychází v distribuci Bontonfilm.


Drákula: Neznámá legenda Steelbook

Drákula: Neznámá legenda Steelbook Původní název: Dracula Untold
Hrají: Sarah Gadon, Luke Evans, Charles Dance, Dominic Cooper
Režie: Gary Shore
Žánr: Fantasy
Blu-ray film: Drákula: Neznámá legenda Steelbook


Film Drákula: Neznámá legenda vychází v distribuci Bontonfilm.Filmy starší »»

Dračí srdce (Blu-ray) Captain America: Občanská válka (Blu-ray) - Iron Man Captain America: Občanská válka (2Blu-ray 3D+2D) Captain America trilogie 1.-3. (6Blu-ray 3D+2D) Captain America trilogie 1.-3. (3Blu-ray) Baron Prášil Angry Birds ve filmu 3D Americká reportérka (Blu-ray) Alenka v říši divů: Za zrcadlem 2BD (3D+2D) Alenka v říši divů: Za zrcadlem (Blu-ray) Alenka v říši divů kolekce 1.-2. 2BD 8 Mile (Blu-ray) Blu-ray Filmy - 5 BD X-Men Pád Londýna Hardcore Henry Noční běžec (Blu-ray) Lída Baarová Blu-ray Filmy - Constantine (Blu-ray) Šílený Max: Zběsilá cesta (Blu-ray) Šakal (Blu-ray) Zkrocená hora (Blu-ray) Věc (Blu-ray) Ulice Cloverfield 10 (Blu-ray) Terminator Genisys (Blu-ray) Spotlight Síla života (Blu-ray) Série Divergence: Aliance (Blu-ray) Safe (Blu-ray) Rudý Baron (Blu-ray) Robinson Crusoe: Na ostrově zvířátek (Blu-ray 3D+2D)Diskuse o Blu-ray filmech

Který Blu-ray film se mi líbil?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

25.06.2013 18:37
Batman je nejlepší comicsový hrdina

Paul_von_L (29)29.01.2009 17:29
Som velmi smutny z toho, ze tu nenachadzam (ani nikde inde) film TENKA CERVENA LINIA.

Rob (26)06.04.2008 23:19
Nejlepší je Nepřítel před BranamiBlu-ray Filmy - co lze o nich říci
Filmy na Blu-ray přicházejí jako nový formát záznamu filmů na vysokokapacitní optické disky. Blu-ray filmy vynikají extrémně vysokou kvalitou obrazu oproti DVD filmům. Této kvality je u Blu-ray filmu dosaženo digitálním záznamem obrazové a zvukové informace na Blu-ray medium, jehož hlavním vývojářem je Sony. Blu-ray filmy soutěží s HD-DVD filmy. Blu-ray filmy mají tu výhodu, že je možné je přehrávat v herní konzoli Playstation 3, která je vybavena Blu-ray mechanikou. Blu-ray filmy samozřejmě vyniknou v celé své kráse teprve na HD televizoru s vysokým rozlišením.

Odkazy: Úklid domácnosti

webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na Blu-ray obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat. Běžné překlepy technologie Blu-ray: blue-ray blueray bluray blu-rey blue-rey blurey blu ray disc bd filmy

Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti