Blu-ray Filmy
Databáze | filmy na Blu-ray Disc | koncerty | Blu-ray obaly | popisy | názory

Blu-ray Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   DVD : DVDfilmy.cz   V kině : Filmy v kinech
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit
Filmy řazeny abecedně

Oasis - Lord Don´t Slow Me - Lord Don´t Slow Me
Datum vydání: 04.05.2009


Obchodník se smrtí - Lord of War
Obchodník se smrtí je akční dobrodružný příběh podle skutečné události, který se odehrává ve světě mezinárodního obchodu se zbraněmi. Příběh filmu pojednává o pozoruhodných výkonech obchodníka se zbraněmi Yuriho Orlova (NICOLAS CAGE). Yuri, který se pohybuje v nejnebezpečnějších válečných zónách světa, hravě strčí do kapsy Interpol, svoje obchodní konkurenty a dokonce i zákazníky, mezi něž patří většina nejznámějších světových diktátorů. Jeho největším soupeřem se však nakonec stane vlastní svědomí.


Obecná škola (Blu-ray) - remasterovaná verze - Obecná škola
Je krátce po válce a do chlapecké třídy jedné ze škol na předměstí Prahy chodí také desetiletý Eda Souček se svým kamarádem Tondou. Stejně jako ostatní spolužáci, také Eda s Tondou zcela ignorují pokusy rezignované učitelky Maxové o výuku a spíš než o učivo se zajímají o barvu jejích kalhotek. Není divu, že se učitelka jednoho dne zblázní a na její místo nastoupí nový učitel. Jmenuje se Igor Hnízdo a vymyká se všem učitelům, které kluci do té doby poznali. Chodí ve vojenské uniformě, na opasku má opravdovou pistoli a okamžitě zavede ve třídě tuhý režim, jehož součástí jsou také velmi svižná rákoska a poutavá vyprávění o válečných zážitcích, kterými učitel prokládá probíranou učební látku. Přestože jsou jeho metody nečekaně účinné, začnou se velmi brzy na učitelem stahovat mraky. Nejenže někteří tak úplně nevěří jeho hrdinským historkám, ale navíc se začne projevovat jeho slabost pro něžné pohlaví. Zhrzená tramvajákova manželka, kterou Hnízdo opustí kvůli koketním studentkám, dvojčatům Fabiánovým, totiž napíše udání a učiteli hrozí trest za mravní delikt. Přestože se Eda stejně jako ostatní postaví za svého oblíbeného učitele, začíná si uvědomovat, že tím pravým hrdinou pro něj ve skutečnosti není okázale hrdinský učitel, ale jeho puntičkářský tatínek Fanouš Souček, se svým nenápadným, všedním přesto však skutečným hrdinstvím.


seznamka

Obr Dobr (Blu-ray) - The BFG
Mark Rylance, Ruby Barnhill, Bill Hader, Penelope Wilton, Rebecca Hall, Jemaine Clement, Michael Adamthwaite, Adam Godley, Ólafur Darri Ólafsson, Jonathan Holmes, Gerardo Barcala, John Specogna, Callum Seagram Airlie, Rafe Spall, Marilyn No
Vydejte se spolu se Sofií do magického světa Obra Dobra, laskavého, ale trochu popleteného obra, který umí lidem namíchat ty nejkrásnější sny. Aby do našeho světa nepronikli jeho zlí lidožraví bratři, musí se Sofií vymyslet plán, jak jim v tom jednou provždy zabránit. Držte si klobouky, čoklověci, dobrodružná výprava dvou přátel začíná!


Odebrat z přátel - Unfriended
Moses Storm, William Peltz, Renee Olstead, Shelley Hennig
Film Odebrat z přátel vychází v distribuci Bontonfilm.


Odpad - Trash
Martin Sheen, Wagner Moura, Selton Mello, Rooney Mara
Film Odpad vychází v distribuci Bontonfilm.


Odtud až na věčnost - From Here to Eternity
Frank Sinatra, Burt Lancaster, Montgomery Clift
V tomto velkofilmu se odehrává vášeň a tragedie na pozadí válečných událostí v prosinci 1941 Prewitta Montogomery Clift vojáka a boxera zmanipuluje jeho nadřízeným Prewittův přítel Maggio Frank Sinatra se mu snaží pomoci ale má dost vlastních problémů Seržant Waren Burt Lancaster a Karen Holmes Deborah Kerr jdou po velmi nebezpečné stezce milenců během nezákonného podniku Život každého z nich se změní když příběh vrcholí útokem Japonců na Pearl Harbor


Očista - The Purge
Lena Headey, Ethan Hawke, Max Burkholder
Film Očista vychází v distribuci Bontonfilm.


Očista: Anarchie - The Purge: Anarchy
Michael K. Williams, Kiele Sanchez, Frank Grillo, Zach Gilford, Carmen Ejogo
Film Očista: Anarchie vychází v distribuci Bontonfilm.


Očista: Volební rok - Purge: Election Year
Mykelti Williamson, Elizabeth Mitchell, Frank Grillo, Raymond J. Barry
Film Očista: Volební rok vychází v distribuci Bontonfilm.


Old Boy (Blu-ray) - Oldeuboi
Min-sik Choi, Ji-tae Yoo, Hye-jeong Kang, Dal-soo Oh, Byeong-ok Kim, Jin-seo Yoon, Kwang-rok Oh, Su-hyeon Kim, Myeong-sin Park, Dae-yeon Lee, Dae-han Ji, Tae-kyeong Oh
Únos Dae-sua se odehraje rovnou před jeho domem, kde dosud poklidně žil se svou rodinou. Kdesi v podivném domácím vězení se dozví z televize, že jeho žena byla mezitím brutálně zavražděna a on že je z vraždy podezírán. V tmavé místnosti stráví patnáct let, než se jednoho dne stejně nečekaně probudí na svobodě. Od té chvíle se upne na pomstu neznámému vězniteli. Old Boy, spojující v sobě prvky hypnotického thrilleru, psychologického dramatu a živelné akce, byl v roce 2004 oceněn Velkou cenou poroty v Cannes.


One Direction - Up All Night - The Live Tour - Up All Night - The Live Tour
Současné teenegerské megahvězdy - ze soutěže X-Factor vzešlá britsko-irská pětice One Direction - navazují na úspěch svého alba Up All Night - stejnojmenným BR, zachycují jejich živá vystoupení (a záběry ze zákulisí) z jejich koncertního turné.


One Direction - Up All Night/live Tour ´2012 - Up All Night/live Tour ´2012
Současné teenegerské megahvězdy - ze soutěže X-Factor vzešlá britsko-irská pětice One Direction - navazují na úspěch svého alba Up All Night - stejnojmenným BR, zachycují jejich živá vystoupení (a záběry ze zákulisí) z jejich koncertního turné.


One Direction - Up All Night: the Live.. - Up All Night: the Live..
Současné teenegerské megahvězdy - ze soutěže X-Factor vzešlá britsko-irská pětice One Direction - navazují na úspěch svého alba Up All Night - stejnojmenným BR, zachycují jejich živá vystoupení (a záběry ze zákulisí) z jejich koncertního turné.


One Direction: This is Us 3D
Film One Direction: This Is Us vychází v distribuci Bontonfilm.


Orel Eddie - Eddie the Eagle
Christopher Walken, Hugh Jackman, Taron Egerton, Jim Broadbent
Film Orel Eddie vychází v distribuci Bontonfilm.


Orphan BD - Orphan
Vera Farmiga, Peter Sarsgaard, Isabelle Fuhrman, CCH Pounder, Jimmy Bennett, Margo Martindale, Karel Roden, Aryana Engineer, Rosemary Dunsmore a další
Vypadá to, že devítiletou Esther pronásledují samé tragédie. Ve svém rodném Rusku osiřela, její adoptivní rodina zemřela při požáru, kterému Esther jen tak tak unikla. Teď ji ale adoptovala rodina Colemanových a zdá se, že život je bez chyby. Dokud se její spolužák nezraní při pádu z klouzačky. Dokud není sestra ze sirotčince ubita k smrti. A dokud Estheřinu novou matku nenapadne, zda onem tragický požár nebyl něco víc, než jen pouhá náhoda. Dark Castle Productions přichází se snímkem Orphan, který vnáší do psychologického thrilleru úžasné nové prvky a stahuje kolem diváka smyčku tajemství, podezření a hrůzy. Na Esther nikdy nezapomenete. Je tak sladká. Tak inteligentní. Tak tvůrčí. A tak duševně chorá.


Oslněni sluncem (Blu-ray) - A Bigger Splash
Tilda Swinton, Matthias Schoenaerts, Ralph Fiennes, Dakota Johnson, Aurore Clément, Lily McMenamy, Elena Bucci
Slavná rocková hvězda Marianne (Tilda Swinton) tráví poklidnou dovolenou na slunečném ostrově v Itálii se svým partnerem Paulem (Matthias Schoenaerts). Idyla je narušena nečekaným příjezdem jejího starého přítele Harryho (Ralph Fiennes) a jeho okouzlující dcery Penelope (Dakota Johnson). Radost z příjemného setkání se pomalu mění v atmosféru plnou skrytých vášní, nedůvěry, podezírání a žárlivosti...


Ouija
Lin Shaye, Daren Kagasoff, Ana Coto, Olivia Cooke
Film Ouija vychází v distribuci Bontonfilm.


Ozvěny mrtvých (Blu-ray) - Stir of Echoes
Kevin Bacon, Kathryn Erbe, Illeana Douglas, Kevin Dunn, Liza Weil, Christian Stolte, Jennifer Morrison, Lusia Strus, Mike Bacarella
Tom Witzky je dobrý manžel a otec rodiny a na první pohled ten nejobyčejnější chlápek na světě. Netuší však o svém daru vstupovat do jiného světa. Nevadí, že nevěří na duchy, protože duchové teď začali věřit jemu. Otevřel dveře do jiného světa, vidí nepochopitelné obrazy, slyší podivné hlasy a nedokáže řídit svůj život jako dřív. Jeho podivné vize ale brzy začnou mít reálné souvislosti.

Jak vycvičit draka 2 3D Hvězdy nám nepřály Blu-ray Filmy - Hercules Grandhotel Budapešť Dotek zla Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana 3D Divergence Clint Eastwood: kolekce pěti filmů Chraň nás od zlého Blu-ray Filmy - Carrie (2013) Billy Elliot Muzikál Amazing Spider-Man 2 8BD X-Men: Cerebro Doors kolekce 8BD Planeta opic sběratelská edice Meat Loaf - 3 Bats Live 2BD Úsvit planety opic / Zrození planety opic Slipcase 2BD Jak vycvičit draka 1+2 Slipcase Blu-ray Filmy - 2 BD kolekce Očista 1+2 Steelbook 2 BD kolekce Mariňák 1+2 Rammstein - Videos 1995-2012 -digi- Blu-ray Filmy - Tři Bratři (Mediabook) - Limitovaná edice Želvy Ninja (Blu-ray) Želvy Ninja (2Blu-ray 3D+2D) V oku tornáda (Blu-ray) Transformers: Zánik (3Blu-ray 3D+2D+bonus BD) Transformers: Zánik (2Blu-ray 2D+bonus BD) Thor (2Blu-ray 3D+2D) Tammy (Blu-ray) Ozvěny mrtvých (Blu-ray) Hobit: Šmakova dračí poušť - prodloužená verze (3Blu-ray)

Diskuse o Blu-ray filmech

Který Blu-ray film se mi líbil?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

25.06.2013 18:37
Batman je nejlepší comicsový hrdina

Paul_von_L (29)29.01.2009 17:29
Som velmi smutny z toho, ze tu nenachadzam (ani nikde inde) film TENKA CERVENA LINIA.

Rob (26)06.04.2008 23:19
Nejlepší je Nepřítel před BranamiBlu-ray Filmy - co lze o nich říci
Filmy na Blu-ray přicházejí jako nový formát záznamu filmů na vysokokapacitní optické disky. Blu-ray filmy vynikají extrémně vysokou kvalitou obrazu oproti DVD filmům. Této kvality je u Blu-ray filmu dosaženo digitálním záznamem obrazové a zvukové informace na Blu-ray medium, jehož hlavním vývojářem je Sony. Blu-ray filmy soutěží s HD-DVD filmy. Blu-ray filmy mají tu výhodu, že je možné je přehrávat v herní konzoli Playstation 3, která je vybavena Blu-ray mechanikou. Blu-ray filmy samozřejmě vyniknou v celé své kráse teprve na HD televizoru s vysokým rozlišením.

Odkazy: Úklid domácnosti

webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na Blu-ray obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat. Běžné překlepy technologie Blu-ray: blue-ray blueray bluray blu-rey blue-rey blurey blu ray disc bd filmy

Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti