Blu-ray Filmy
Europe - Live! At Shepherds Bush 2011 | filmy na Blu-ray Disc | hudební videa | Blu-ray obaly | popisy | názory
Blu-ray Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   DVD : DVDfilmy.cz   V kině : Filmy v kinech
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Europe - Live! At Shepherds Bush 2011

Europe - Live! At Shepherds Bush 2011 Původní název: Live! At Shepherds Bush 2011
Diskuse: Co na film říkáte?

V srpnu 2011 vydané DVD,CD+DVD a Blu-ray DVD se záznamem vystoupení slavné švédské hard-rockové skupiny Europe v Shepherd´s Bush Empire v Londáně. Legendární kapela během vystoupení 19. února 2011 prezentovala písničky napříč albovou diskografií, včetně slavných rockových evergreenů The Final Countdown a Rock The Night. Bonusový materiál obsahuje další koncertní záznamy z vystoupení ve Stockholmu 28. prosince 2008 a 17.září 2010. Nechybí tradiční fotogalerie a záběry za scénou nebo interview a dva videoklipy. Velice komplexní, obsáhlé DVD s velmi vysokou hudební, obrazovou i zvukovou kvalitou.
Blu-ray filmy - Láska a jiné závislosti John Tucker musí zemřít Daft Punk - Interstella 5555 2011 Film/czech Made Man - Czech Made Man ´2011 Budiž světlo Krall Diana & Ray Charles - Boxset Jazz 2011 Prodigy - Worlds On Fire/live 2011 (Br+cd) Vetřelec: Vzkříšení Vetřelec 3 Jarek Nohavica - V Lucerne (blu-ray)

Diskuse o Blu-ray filmu Europe - Live! At Shepherds Bush 2011

Co byste k filmu Europe - Live! At Shepherds Bush 2011 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka

Blu-ray film Europe - Live! At Shepherds Bush 2011
webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na Blu-ray obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat. Běžné překlepy technologie Blu-ray: blue-ray blueray bluray blu-rey blue-rey blurey blu ray disc bd filmy
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti