Blu-ray Filmy
Mafiáni (2Blu-ray UHD+BD) | filmy na Blu-ray Disc | hudební videa | Blu-ray obaly | popisy | názory
Blu-ray Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   DVD : DVDfilmy.cz   V kině : Filmy v kinech
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Mafiáni (2Blu-ray UHD+BD)

Mafiáni (2Blu-ray UHD+BD) Původní název: Goodfellas
Režie: Martin Scorsese
Žánr: Drama
Diskuse: Co na film říkáte?

Mafiáni natočení podle skutečného příběhu a bestselleru Nicholase Pileggiho Mafián pronikají do světa zločinu jako žádný jiný film. Dílo režiséra a spoluautora scénáře Martina Scorseseho bylo vyhlášeno sdruženími newyorských, losangeleských filmových kritiků nejlepším filmem roku 1990 a zařazeno mezi Top 100 nejlepších amerických snímků Amerického filmového institutu. Film překypuje vynikajícími hereckými výkony v podání výjimečných protagonistů včetně Roberta De Nira, Raye Liotta, Lorraine Bracco a Paula Sorvina a Joe Pesci si odnesl Cenu Akademie® pro herce ve vedlejší roli*. „Srší vášní, vtipem a stylem“ a snese označení „americká klasika“ (Peter Travers, Rolling Stone).
Blu-ray filmy - Legenda o Tarzanovi (2Blu-ray UHD+BD) Harry Potter a Relikvie smrti - část 2. (2Blu-ray UHD+BD) Harry Potter a Relikvie smrti - část 1. (2Blu-ray UHD+BD) Harry Potter a Princ dvojí krve (2Blu-ray UHD+BD) Harry Potter a Fénixův řád (2Blu-ray UHD+BD) Collateral Beauty: Druhá šance (Blu-ray) Anděl Páně 2 Anděl Páně 1+2 (2BD box) Špióni odvedle Zúčtování (Blu-ray)

Diskuse o Blu-ray filmu Mafiáni (2Blu-ray UHD+BD)

Co byste k filmu Mafiáni (2Blu-ray UHD+BD) řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka

Blu-ray film Mafiáni (2Blu-ray UHD+BD)
webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na Blu-ray obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat. Běžné překlepy technologie Blu-ray: blue-ray blueray bluray blu-rey blue-rey blurey blu ray disc bd filmy
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti