Blu-ray Filmy
Metheny Pat Group - Way Up/live 2006 | filmy na Blu-ray Disc | hudební videa | Blu-ray obaly | popisy | názory
Blu-ray Filmy : # A B C D E F G H I J K L M N O P R S T U V Z   DVD : DVDfilmy.cz   V kině : Filmy v kinech
Novinky
Filmový věstník na email:

Nové filmy a soundtracky
zasílatukončit

Metheny Pat Group - Way Up/live 2006

Metheny Pat Group - Way Up/live 2006 Původní název: Way Up/live 2006
Diskuse: Co na film říkáte?

Nová technologie DVD, nazvaná Blue-Ray. Disky s videozáznamem a zvukovou stopou ve vysokém rozlišení. Legendární jazzový kytarista živě na DVD z listopadu 2006. Záznam vystoupení s asijského turné z korejského Soulu, které se uskutečnilo během šestiměsíční světové šňůry v roce 2004 v rámci stejnojmenného alba Way Up. Doprovodnou skupinu tvooří Lyle Mays, Steve Rodby, Antonio Sanchez, Cuong Vu, Nando Lauria a Gregoire Maret. DVD obsahuje bonusové interwiev s Petem Methenym.
Blu-ray filmy - Rush - Snakes & Arrows Live ´2008 Queen - Queen Rock Montreal 81 Edice 2007 Obchodník se smrtí Toto - Live In Amsterdam 2003 Edice 2006 Kurýr 2 Tiësto - Elements Of Life World Tour/kodaň Sara Bareilles - Between The Lines: Sara Bareil Ac/Dc - No Bull The Moody Blues - Lovely To See You Celine Dion - Live In Las Vegas - A New Day.

Diskuse o Blu-ray filmu Metheny Pat Group - Way Up/live 2006

Co byste k filmu Metheny Pat Group - Way Up/live 2006 řekli ostatním?

Můj názor 
Mé jméno    (Věk)
 

Následují názory návštěvníků těchto stránek. Kterýkoli příspěvek může být provozovatelem vymazán, zvláště urážlivé, vulgární nebo příspěvky mimo téma, které nejsou povoleny.

seznamka

Blu-ray film Metheny Pat Group - Way Up/live 2006
webmaster


Informace o filmech jsou oficiální informace o filmu poskytované distributorem. Autorská práva na Blu-ray obaly vlastní příslušný vydavatel. Tato filmová databáze může obsahovat chyby, neměla by být užívána jako referenční zdroj dat. Běžné překlepy technologie Blu-ray: blue-ray blueray bluray blu-rey blue-rey blurey blu ray disc bd filmy
Tyto stránky používají soubory cookie k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a personalizaci reklam. Používáním stránek s tímto souhlasíte. Další podrobnosti